Opleiding Assistent Retail BBL
Bezoek de Open Dag!
Wat doe je als Assistent Retail?
Als Assistent Retail werk je in een winkel. Je helpt goederen in ontvangst nemen, opslaan in het magazijn of in de winkel plaatsen. Je zorgt ervoor dat de voorraad in de winkel altijd is aangevuld. Ook houd je de winkel schoon en verzorg je de schappen. Je adviseert klanten en helpt ze bij vragen over het assortiment. Dit alles doe je onder verantwoordelijkheid en begeleiding van je leidinggevende.
Waar kun je gaan werken?
Met de opleiding Assistent Retail kun je werken in:
- een kleinere winkel (MKB)
- een groothandel of winkelketen (GWB)
Hoe ziet de opleiding Assistent Retail eruit?
Tijdens de opleiding Assistent Retail krijg je zowel theorie- als praktijklessen die te maken hebben met:
- het ontvangen en verwerken van goederen
- het verkopen van artikelen
- het adviseren van klanten
- het werken met de kassa
- BOL Assistent Retail opleiding: je volgt theorie- en praktijklessen op school en je loopt stage bij een erkend leerbedrijf.
- BBL Assistent Retail opleiding: je hebt een baan van minimaal 20 uur die past bij je opleiding. Je gaat 1 dag per week naar school.
- Algemene toelatingsvoorwaarden
- Je moet op 1 augustus 16 jaar zijn om te mogen starten met de opleiding
- Een arbeidscontract bij een erkend leerbedrijf voor minimaal 20 uur per week.
- Je studievoortgang wordt gedurende je opleiding bijgehouden. Na de eerste 5 én 10 weken evalueren we je studievoortgang. Na 16 weken ontvang je een bindend studieadvies.
Na afronding van de mbo-opleiding Assistent Detail/Retail (niveau 1) kun je gaan werken of doorstromen naar een opleiding op niveau 2. Een verkoop opleiding, zoals de BBL opleiding Retailmedewerker sluit goed aan op deze Entreeopleiding.
Voor de mbo-opleiding Assistent Retail dien je te beschikken over een laptop. Lees hier meer informatie over het aanschaffen van een laptop.
Wil je je aanmelden voor een van onze Entreeopleidingen en vind je het fijn om dit samen met een docent van ROC Rivor te doen? Stuur dan even een mailtje naar Tjarko Emmen via tjarkoemmen@rocrivor.nl en hij neemt dan contact met jou op om je te helpen.
-
NiveauNiveau 1
-
LeerwegBBL
-
Duur1-2 jaar
-
Leermiddelen1e jaar €250,- (indicatie)
-
Klasgrootte18 studenten
-
Start1 september
Studie in cijfers
Waarom kies je voor ROC Rivor?
Past de opleiding Assistent Retail bij jou?
-
Je vindt het leuk om mensen te helpen.
Je vindt het leuk om iets te verkopen.
-
Je werkt gestructureerd en netjes.
Je hebt een proactieve houding en verantwoordelijkheidsgevoel.
-
Je kunt goed samenwerken.
Je bent flexibel in veranderende situaties.