Geslaagde Docentendag BTG Handel en Mode dag bij ROC Rivor
Vierhonderdvijftig docenten vanuit heel Nederland reisden donderdagochtend 28 maart af naar ROC Rivor in Tiel voor de jaarlijkse Docentendag BTG Handel & Mode. Het slogan van deze dag was “de toekomst is nu”, vanwege de grote technologische en innovatieve veranderingen in de handelssector. De dag werd gevuld met inspirerende lezingen, masterclasses en workshops. Tevens was het, voor het eerst ook mogelijk om mee te gaan op bedrijfsbezoek. Hennes & Mauritz, van Helden, DHL, Vonk en Niacet allemaal innovatieve bedrijven gaven hun visie op de toekomst.
Inmiddels is deze toekomst keihard begonnen: de gevolgen van technologisering zijn zichtbaar in de bedrijven zelf, maar zeker ook in de gehele Retail sector. Met deze boodschap werd de dag gestart, om de docenten maar gelijk met de neus op de feiten te drukken. Onderwijs is in deze verandering heel belangrijk, onderwijs moet meebewegen. Door deze BTG dag spraken docenten van verschillende mbo-instellingen elkaar over deze veranderingen en hoe deze toegepast worden in de les.
De Docentendag BTG Handel en Mode dag 2019 was zeer geslaagd, en ons ROC Rivor staat nu echt op de kaart.
Studenten van diversen opleidingen van ROC Rivor hielpen de organisatie met o.a. het ontvangen van de bezoekers en het verzorgen van de lunch.