Bezoek de Open Dag!

16 januari van 18:00 tot 20:30 in Geldermalsen en Tiel
Kom langs

Wat doe je als Expert IT Systems and Devices?

Als Expert IT Systems and Devices ben je verantwoordelijk voor het goed functioneren van computersystemen. Je onderzoekt eerst wat de ICT-wensen van je klant zijn. Je maakt een ontwerp en een planning en gaat daarna aan de slag. Na de installatie van het systeem test je of alles naar behoren werkt. Je beheert het informatiesysteem en zorgt ervoor dat het storingsvrij blijft. Bij vragen of problemen ondersteun je gebruikers waar nodig. Je zorgt er ook voor dat de ICT-servicedesk goed draait.

Waar kun je gaan werken?

  • bij een ICT-bedrijf
  • op de ICT-afdeling van een bedrijf, instelling of (overheids)organisatie

Hoe ziet de opleiding Expert IT Systems and Devices eruit?

Tijdens de mbo-opleiding Expert IT Systems and Devices werk je aan praktijkgerichte opdrachten en projecten. Je volgt lessen op school en je loopt twee keer een half jaar stage. Je sluit de opleiding af met vijf examenprojecten die te maken hebben met:

  • het gebruik en het functioneren van de informatievoorziening
  • het beheren van de ICT-infrastructuur
  • Applicatiebeheer
  • het beveiligen van netwerken en systemen tegen virussen en hackers

Je volgt tijdens deze mbo ICT niveau 4 opleiding theorie- en praktijklessen op school en je loopt stage bij een erkend leerbedrijf.

Na afronding van de ICT opleiding op mbo niveau 4 kun je gaan werken of doorstromen naar het hbo.

Voor de opleiding Expert IT Systems and Devices dien je te beschikken over een laptop. Lees hier meer informatie over het aanschaffen van een laptop.

Voor de opleiding Expert IT Systems and Devices is het mogelijk een stage te volgen in het buitenland, zoals Duitsland, Spanje en zelfs Suriname. Ben jij geïnteresseerd in een buitenlandse stage en wil je hier meer over weten? Bekijk dan de pagina The International Office

Vind jij het leuk om aan de slag te gaan met échte opdrachten voor échte opdrachtgevers? Bij ROC Rivor doe je dat in het Digilab en het Praktijklab.

Meer weten of direct aanmelden?
Aanmelden
Kom naar een Meeloopdag
Brochure aanvragen
Heb je vragen over deze opleiding?
Wesley is docent ICT en beantwoordt graag jouw vragen.
Vraag het Wesley
"Mijn opleiding Expert IT Systems and Devices is bij ROC Rivor beter dan bij andere scholen in de buurt."
Nick Harreman
stduenten laptop
Studie in feiten
  • Niveau
    Niveau 4
  • Leerweg
    BOL
  • Duur
    3 jaar
  • Leermiddelen
    1e jaar €200,- (indicatie)
  • Klasgrootte
    17 studenten
  • Start
    1 september

Studie in cijfers

Op de Studie in Cijfers zie je hoe tevreden studenten zijn over deze opleiding.
Bekijk de scores

Waarom kies je voor ROC Rivor?

Persoonlijke aandacht
Onze docenten kennen je en helpen je om het beste uit jezelf te halen. Door de fijne sfeer op school voel je je snel thuis!
Altijd dichtbij
ROC Rivor is dichtbij jou met locaties in Tiel en Geldermalsen.

Past de opleiding Expert IT Systems and Devices bij jou?

  • Je vindt alles wat te maken heeft met ICT leuk.

    Je bent nieuwsgierig en je wilt je blijven ontwikkelen tijdens je baan.

  • Je kunt goed leidinggeven en adviseren.

    Je kunt goed omgaan met tijdsdruk.